Вибираючи кухню, Ви повинні звертати увагу на такі речі: щоб вона була приємного для очей кольору, щоб візуально не зменшувала кухні, а давала більше світла і простору. Ціми "розширювачами" можуть бути:
- світлі тони і пастельні відтінки на стінах. Персикові і пастельні тони також будуть вирішувати ваші проблеми, а також охра буде виглядати доречно, уникати яскравих кольорів і соковитих відтінків. Навіть якщо вони виглядають так привабливо, цей рецепт не для маленьких кухонь.
- не використовувати багато декору! Маленькі кімнати навіть білого кольору будуть "втрачені" в важких фіранках, шторах, картини і вазах. Тримайте ці предмети розкоші у вашій вітальні або спальні. Там вони будуть набагато більше гідними кандидатурами, і, до речі, залишаться чистими на довше.
- Візуальний принцип є повна симетрія. Цей «трюк» дозволить створити відчуття "лінійності" простору. І, нарешті, уникайте "випуклих" предметів мебелі; намагайтеся вибирати столи і поверхні максимально простих форм. Крім того, для невеликих макетів не дуже підходять закруглені кути шаф, кутові полиці - вони приховують простір і не "дають" вільно дихати. Плавні лінії і криві підходять тільки в оформленні барних стійок або потрібні для того, щоб помістити у вашій кухні пральну машину.
Варіанти для використання освітлення, щоб розширити простір в білих кухонних конструкціях можуть бути абсолютно різними. Дизайнери пропонують вам зупинитися на прямому освітленні, на використанні великої кількості софіт "теплих" відтінків. "Холодні" відтінки перетворять вашу кухню в лікарняну палату. Ну, одна велика люстра точно в центрі також буде виглядати дуже круто. Проте, варто пам'ятати, що вона не повинна звисати до середини кухні. Це не тільки незручно, але й буде "з'їдати" ваш простір. Правильно повішена люстра відверне увагу від невеликого розміру вашої кухні, а також точкові світильники роблять з простої конструкції - дуже комфортну робочу атмосферу.