G-Y99TY08FTC

Лофт

Отображение: список / сетка
Показать:
Сортировка:
Письмовий стіл && шафа Ло...
Письмовий стіл && шафа Лофт Письмовий стіл - шафа з металу. Меблі в індустріальному стил..
10500.00грн.
Без НДС: 10500.00грн.
Стелаж Лофт...
Стелаж ручної роботи в стилі Лофт  - Лаковані дерев’яні полиці.  - На вибір інші..
6500.00грн.
Без НДС: 6500.00грн.
Лофт

В стилі лофт кімната буде просто супер-сучасною! Що задовольнить смаки найпримхливішого споживача.

 

Щоб створити для клієнтів і бізнес-партнерів максимально комфортну обстановку - оформлення офісу в стилі лофт якраз те що треба .  Д ля створення творчої і ділової атмосфери на підприємстві,  при всій своїй своєрідності, ідеально підходить стиль "Лофт". У цьому стилі ви знайдете: міцність конструкції, мінімалізм, простота, екологічність і звичайно зручність в користувані. В каталозі  меблів  на сайті мебель з дерева ви можете купити не тільки шафи з масиву дерева на замовлення, а також і стелажі, столи, та багато інших меблів в стилі лофт.

Колись лофт-приміщеннями були занедбані цеха промислових підприємств. Сьогодні для створення інтер'єру в стилі лофт зовсім не обов'язково мати в наявності цехове або гаражне приміщення. Можна прибрати всі зайві перегородки, або ж зробити перегородки невисокими. В останньому випадку збережеться ефект особистого простору і буде атмосфера єдності. Просторе приміщення створює відчуття окриленості, польоту думки.

Особливості меблів для офісу «лофт»

Головна концепція стилю - поєднання індустріального вигляду інтер'єру і сучасної техніки. Саме тому для офісу «лофт» характерна найкраща комп'ютерна техніка, розсувні перегородки з ультрасучасним механізмом розсунення.

Офісні меблі в стилі лофт, як правило, створені в спокійних природних тонах. Вітається наявність одного яскравого кольору, який акцентує увагу на собі. Важливим атрибутом офісної обстановки є стелажі. Дизайн їх нагадує конструкції, які швидко зробили з підручних матеріалів. Насправді, для їх виготовлення використовується найякісніша деревина. Задня стінка стелажів може навіть бути з металевої сітки.

За таким же принципом виконуються і консолітумби для розміщення комп'ютерної техніки та документації. Для виготовлення комп'ютерних столів використовують металеву основу, а для стільниці - масивне дерево або ЛДСП.

Цікавий елемент інтер'єру - комп'ютерні крісла-лофт. Можуть бути крісла зі шкіряною оббивкою на металевій основі. Загалом, лофт самим немислимим чином поєднує в собі вишуканість і брутальність.

За допомогою інтернет-магазину mebel-z-dereva.com.ua  ви можете купити меблі для офісу за цінами виробника. Якщо хочете створити гарний і нестандартний офісний інтер'єр, компанія допоможе вам у цьому! Виберіть меблі по каталогу або ж на замовлення, оформіть замовлення, і ми доставимо вам якісні і безпечні для здоров'я меблі!